התקשרו 5995*

לבחור במטרופוליס

עשייה, בנייה, עוצמה

לבחור במטרופוליס

בגלל הניסיון

מטרופוליס נחשבת לאחת החברות הגדולות והמשמעותיות בהתחדשות עירונית וביזמות האורבנית בישראל ולא בכדי. עד היום אוכלסו על ידינו מעל 1000 יח"ד בערי המרכז (ת"א, גבעתיים, ר"ג, הרצליה, פ"ת ועוד) ונמסרו מפתחות למאות משפחות מאושרות. זאת תוך שמירה על הסטנדרט הגבוה של איכות ושירות המזוהה עמנו. בין הפרויקטים המאוכלסים שלנו נמצא גם מתחם גרין פארק בנווה שרת ת"א הנבנה בשיתוף חברת אלקטרה וSGS. המתחם, הכולל פארקים, פיתוח מתקדם וכ- 550 יח"ד ב- 6 בנייני יוקרה, הפך את פניה של נווה-שרת והשפיע משמעותית על מיתוג השכונה.

בימים אלו מקדמת מטרופוליס הליכי ביצוע, תכנון ורישוי של כ-40 פרויקטים במתחמי פינוי בינוי ותמ"א 38/2, הכוללים למעלה מ-9,000 יח"ד, בכל רחבי הארץ . בין הפרויקטים, שכונות שלמות המתוכננות מ-א' עד ת' בראיה אורבנית חדשנית, מהפארקים, דרך מבני הקהילה והמסחר ועד בנייני המגורים.

בין הפרויקטים:

מטרופוליס גבעתיים (כ- 200 יח"ד)  – שכונה מושלמת באחד הלוקיישנים האטרקטיביים במרכז גבעתיים, מטרופוליס הרצליה (כ- 300 יח"ד) הסמוכה לכביש החוף ולמוקדי הענין של הרצליה והסביבה, לצד פרויקטים אינטימיים בסטנדרט פרימיום ברחובות יהודה המכבי 49 ולואי מרשל 41, בצפון הישן המבוקש של תל אביב.

לבחור במטרופוליס

בגלל השירות

בפרויקטים של התחדשות עירונית נדרשת התנהלות מיוחדת בכל הנוגע לפאן האנושי. בתפיסה שלנו, כל פרויקט הוא שותפות בינינו לבין הדיירים וההצלחה שלנו היא הצלחתם. הניסיון הרב שצברנו בתחום לימד אותנו להתמודד עם הנקודות הרגישות בתהליך תוך שקיפות מלאה, רגישות והקשבה לצרכי הדיירים המפנים את דירותיהם. חרטנו על דגלינו מתן טיפול אישי, מקצועי, מסור ומתקדם לכל דייר, ובכך טמונים היחוד והעוצמה שלנו.

בל נשכח כי מדובר בפרויקטים המבוצעים בתוך מרקם עירוני בנוי וצפוף ולכן, לצד ההתנהלות האנושית, הם מחייבים גם התמחות, מקצועיות, ידע ורמת ביצוע גבוהה. אנו במטרופוליס, כהחלטה אסטרטגית ומתוך תחושת שליחות, הצבנו לעצמינו מטרה: ליצור רמת מצוינות מקצועית בתחום איכות הבנייה והשירות, שתוביל סטנדרט חדש בתחום בישראל.

מתוך מחויבות בלתי מתפשרת  להעניק ללקוחותינו את המוצר והשירות הטובים ביותר בכל מצב, אנו מקפידים על איכות התכנון והבנייה באמצעות מערך פיקוח ובקרה פנימי וחיצוני, חטיבת הנדסה פנימית וליווי של חברות תקינה מוסמכות. כל הליכי התכנון והבנייה במטרופוליס מבוקרים בזמן אמת, תחת הסמכה של מכון התקנים הישראלי.

לצד אלו, מטרופוליס שמה דגש גם על בניה ירוקה ויעילה אנרגטית, ומשקיעה משאבים רבים בנושא איכות הסביבה, עוד משלב החשיבה והתכנון האדריכלי.

לבחור במטרופוליס

בגלל הבטחון

בפרויקט התחדשות עירונית, על המורכבויות שונות המלוות את התהליך לכל אורכו, לחוסן הכלכלי והיציבות הפיננסית של החברה ישנה חשיבות מכרעת.

מטרופוליס נמצאת בבעלות שתי קבוצות מובילות במשק הישראלי, המעניקות לה איתנות פיננסית יוצאת דופן:

קבוצת אלייד – מחברות האחזקה הגדולות והיציבות בארץ, הפועלת עשרות שנים בענפי הרכב, הנדל"ן, האלקטרוניקה הביתית והתשתיות ומחזיקה במותגים מובילים.

קבוצת אלדר – מחברות הנדל"ן המרכזיות בישראל, היוזמת ומנהלת פעילות נדל"ן בארץ ובאירופה בהיקף של למעלה ממיליארד שח.

העובדה כי מטרופוליס נמצאת בבעלות שתי קבוצות מובילות במשק הישראלי,  מקנה לה  איתנות פיננסית יוצאת דופן, המאפשרת לה להתמודד בהצלחה עם פרויקטים בהיקפים גדולים ומשמעותיים, ולקיים את כל התחייבויותיה תוך מתן ערבויות ויצירת בטחון מלא בהיבט המימוני. ללקוחות, עובדה זו מעניקה שקט נפשי, המאפשר להם לצאת לדרך בידיעה שיקבלו את התמורה המלאה לכספם, בזמן שהובטח להם ובסטנדרט הגבוה עליו חתומה החברה.

שלחו לנו מייל

אנא מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.
או התקשרו ל
דילוג לתוכן